Podívejte se, jak to chodí v HIT reality

video

Náš kodex makléře

  • Realitní makléř jedná při své činnosti vždy s odbornou péčí, čestně, v souladu s dobrými  mravy,  stanovami Asociace realitních kanceláří České republiky a platnými právními normami České republiky.
  • Realitní makléř nesmí bez  souhlasu klienta zveřejnit důvěrné informace (běžně nedostupné) klientem poskytnuté, a to ani po ukončení spolupráce.
  • Realitní makléř spolupracuje s ostatními realitními makléři, pokud je to v zájmu klienta. Při takové spolupráci realitní makléř realitního makléře úmyslně nepoškodí, respektuje zásady dobré spolupráce, zdvořilosti a kolegiality.
  • Realitní makléř svým vystupováním vždy reprezentuje firmu, Asociaci realitních kanceláří České republiky, a tím i svoji osobnost.
  • Realitní makléř volí takové postupy jednání, aby nezneužil svého postavení v neprospěch svého klienta
  • Realitní makléř je povinen zachovat mlčenlivost vůči třetím osobám o obchodních případech, a to i po jejich ukončení. Povinnosti mlčenlivosti založené tímto etickým kodexem může realitního makléře zprostit orgán asociace pro účely řízení zahájeného před tímto orgánem dle stanov Asociace realitních kanceláří České republiky.
  • Realitní makléř nerealizuje obchodní nabídky vlastní nebo členů své rodiny  (osob blízkých), či vlastní firmy,  pokud s touto skutečností klienta neseznámí.
  • Realitní makléř jedná vždy ve prospěch firmy, kterou reprezentuje.

 

Celý kodex

Příběhy našich kolegů

Jak jsem se stal součástí HIT reality

Po 17 letech intenzivního podnikání, kdy jsem se cítil vyhořelý a pociťoval jsem potřebu změny, narazil jsem na nabídku společnosti HIT reality, která hledala nové makléře. Tato společnost byla jednou z mnoha vznikajících realitních kanceláří na trhu a já jsem si řekl proč ne? Počátky nebyly jednoduché, ale poměrně rychle jsem se adaptoval v novém  prostředí, a učil se intenzivně stále novým věcem a získal zkušenosti. Po několika letech jsem se vypracoval na vedoucího kanceláře a posléze na regionálního manažera společnosti.

Moje první dny v nové firmě

Po zdlouhavém hledání práce, jsem narazil na nabídku, ze které na první pohled bylo jasné, o čem nabízená práce je. Za pár dní po přijímacím pohovoru jsem na práci kývnul. Žádné začátky nejsou snadné, ale kdykoliv jsem potřeboval, vedení nebo kolegové mi se vším pomohli. Vždy jsem chtěl dělat práci, která mě bude vnitřně naplňovat, a za kterou budou vidět výsledky. Díky Hit reality se mé sny stávají skutečností.

Můj příběh

Dovolte abych se představila. Jmenuji se Hedvika Kináčová a pracují u společnosti Hitreality. Práci realitní makléřky jsem si vybrala ,proto že práce s lidmi mne naplňuje. Jsem ráda když mohu lidem pomoct do nového začátku, a proto dělám vše pro jejich spokojenost. I přesto, že je to někdy náročné vždy najdeme řešení, takové  aby vyhovovalo obou stranám.

Další důvody, proč být s námi

1
Při prodeji neplatíte žádnou provizi. 
2
Navazujeme s klienty 

Máš na to být členem našeho týmu?

Kontaktuj nás!